2007'den Bugüne 78,676 Tavsiye, 25,360 Uzman ve 17,665 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Sitemizde listelenen mesleklerden birine mensupsanız, isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

TavsiyeEdiyorum.com tamamen ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye Yazın   Bize Yazın


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

25,360

Uzman Makaleleri:

17,665

Yayınlanan Tavsiye :

78,676


Kayıtlı Psikolog / Psk.Danışman : 3,619
Psikolog / Psk.Danışman Tavsiyeleri : 27,635

Şu anda sitemizi 559 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni İsim Ekleme
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (17,665)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (267)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (4196)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (458)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Taahhüdü Güvenilirlik Taahhüdümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı


TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Bireysel Terapi
[Uzm.Psk.Çiğdem KINIK]
Ebeveyn Olmaya Dair
[Psk.Dnş.F. Senem BULAT]
Örnek Kurgusal Vaka Üzerinden Okul Sosyal Hizmeti Yaklaşımı (Yedi Basamaklı Müdahalesi)
[Melike GÜLKAN]
Obsesif Kompulsif Kişilik Bozukluğu
[Psk.Damla ARAZ]
Narsistik Kişilik Bozukluğu
[Psk.Damla ARAZ]
Sınırdurum Kişilik Bozukluğu
[Psk.Damla ARAZ]
Histerik Kişilik Bozukluğu
[Psk.Damla ARAZ]
Karne Heyecanı Karne Kaygısına Dönüşmesin
[Psk.Burçin KOYUNCU]
Antisosyal Kişilik Bozukluğu
[Psk.Damla ARAZ]
Tükenmişlik Sendromu
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Yeme Bozuklukları
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Psikotik Bozukluklarda Destekleyici Psikoterapi
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Antisosyal Kişilik Bozukluğu
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Obsesif-Kompulsif Kişilik Bozukluğu
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Histerik Kişilik Bozuklukları
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Bordeline Kişilik Bozukluğu ve Narsistik Kişilik Bozukluğu
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Fobiler: Sosyal Fobi, Uçak Fobisi, Hayvan Fobisi, Klostrofobi
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Depresyon Nedir?
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Ebeveyn Tutumları
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Verimli Ders Çalışma
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Öfkeli Miyiz?
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Sınav Kaygısı
[Uzm.Psk.M.Enes İMERT]
Meme Büyütme Estetiği İsteyenlerin Dikkatine
[Prof.Op.Dr. Ege ÖZGENTAŞ]
Çocuklar Neden Kardeşlerini Kıskanır?
[Psk.Feden CANDEĞER PALA]
En Sağlıklı Öğün: Kahvaltı
[Uzm.Dyt.Deniz BERKSOY]
Cilt Kanserleri Tedavisi
[Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ]
Doğumsal El Anomalileri
[Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ]
Meme Küçültme Ameliyatı
[Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ]
Çocuklarda Beslenme
[Uzm.Psk.Dnş.Ayfer SUMMERMATTER]
Karne Günü
[Uzm.Psk.M. Emin BAYRAKTAR]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Damla ARDACOŞKUN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Esra TOPRAK, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Beril BOSTANCIOĞLU, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Ahmet Atıf SOLAK, Gaziantep, Psikolog / Psk.Danışman
Damla ARAZ, KKTC (Kıbrıs), Psikolog / Psk.Danışman
Büşra BEZİNA, Aydın, Psikolog / Psk.Danışman
Zinet TARHAN, Diyarbakır, Psikolog / Psk.Danışman
Aslı DEMİREL, Ankara, Psikolog / Psk.Danışman
Ahmet SOYLAMIŞ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Melek SARIÇİÇEK, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Alper KORKMAZ Fotoğraf
Psk.Alper KORKMAZ
Nevşehir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Emine Turgut , Dün 19:58
Alper Bey, Klinik Psikoloji yüksek lisansından sınıf arkadaşım aynı zamanda çok kıymetli bir meslektaşımdır. Bir Psikolog için en değerli ilke işini sevmek, meraklı olmak, gelişmelere açık olmak ve etik çalışmaktır. Alper bey, alanda kendine katabileceği ne varsa tüm kaynakları zorlar ve o bilgiye ulaşır. Kendisini tavsiye etmemde en önemli etken, O'nun yaşam boyu gelişimi kabul etmiş ve sindirmiş olmasıdır. Asla "ben oldum, tamamım." görüşünde değildir, araştırır, sorar, süpervizyon alır, eğitimlerini eksiksiz hale getirmek adına büyük fedakarlıklar yapar. Alper bey'i doğru adres yapan diğer durum ise kişisel özellikleridir. Kendisi, bir psikolog için olmazsa olmaz özellikler olan güler yüzlülük, anlayışlılık, uzmanlık, güvenilirlik gibi özelliklere doğasından sahip birisi bence. Bir danışanın psikolojik yardım sürecinde tek ihtiyacı, getirdiği problemlere bilimsel yolla çözüm arayışı değildir, aynı zaman da yargılanmadan dinlenmek, mahreminin korunması, koşulsuzca kabul edilmek gibi ihtiyaçları da vardır. Bence Alper bey tüm bu özellikleri barındıran güvenilir bir uzmandır. Rahatlıkla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Belgin TORUCU Fotoğraf
Dr.Psk.Belgin TORUCU
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi117 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Happyshinee , Dün 13:18
Sevgili vajinismus arkadaşım:) bu sayfayı keşfettiğin için çok şanslısın. Kabul etmesi zor biliyorum ama eğer böyle bir araştırmaya girdiysen artık kabullenmen lazım. Malesef vajinismus denen illetten müzdaripsin. Ama artık korkma kendini Belgin hanıma bırak, ona inan ve güven. Ve sakın direnme. Ben de burada okuduğum yazılar sayesinde onun kapısını çaldım. Ne yalan söyleyeyim hiç inanmadım bunu yeneceğime. Çünkü kabul bile etmedim vajinismus olduğumu. Belgin hanımla tanıştıktan sonra ne kadar doğru karar verdiğimi anladım.O kadar güleryüzlü, anlayışlı bir insan ki, kendinizi ona bırakmaktan başka çareniz yok. Bu hastalık tamamen beyinde biten ve vücudun refleks oluşturmasıyla oluşan ve aslında tamamen sizin yenebileceğiniz bir hastalık. Kendinize eşinize ve doktorunuza inanın. Zaman zaman başaramayacaksınjz yaa keşke başvurmasaydım diyebilrsiniz ama pes etmeyin. Verdiği ödevleri sabırla inatla yapın. Canınız acımayacak, sadece beyniniz size oyun oynuyor. Sakın ama sakın ertelemeyin. Zaten erteleye erteleye bu hale gelmedik mi. Önünüzde eşinizle yaşanacak koskoca mutlu bir ömür var. Bir an önce arayın belgin hanımı ve kurtulun bu hastalıktan. Ama sakın unutmayın tüm çözüm sadece sizde ve beyninizde.
     1 Beğeni    

Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU Fotoğraf
Psk.Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Nihan ARDA ALPMAN , Dün 12:02
Sevgili meslektaşım ve canım dostum Betül Seyithanoğlu'nu uzun zamandır yakınen tanımaktayım. Kendisi çok içten,güleryüzlü ve canayakın olmakla birlikte mesafesini ustalıkla ayarlayarak size konfor alanı sunar.Betül hanım aynı zamanda mesleki anlamda iyi bir psikologun taşıması gereken tüm kişisel niteliklere sahiptir. Her daim kendini yenilemeye yönelik aldığı eğitimleri,takip ettiği kongre ve seminerleri ve her danışana büyük bir merakla yaklaşıp problemi içtenlikte çözmeye çalışmasına dayanarak rahatça tavsiye edebileceğim uzmanlardan biridir.
     Beğenin    

Şükriye KARAHAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Şükriye KARAHAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi122 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 12 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : BURAK KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , Dün 11:50
oglumuzun okula gitmek istememe ve bizden ayrılamama problemleriyle şükriye hanıma baş vurduk. kendisini internetten buldu eşim.görüşmelere başladıktan kısa bir zaman sonra şükriye hanımın yönlendirmeleri sonuç verdi. öyle ki okuldaki öğretmenlerimiz bile bu kadar kısa bir sürede oglumdaki değişime inanamadı. burada yazmakla bitiremeyeceğim bir çok sıkıntımızıda şükriye hanım sayesinde minimuma indirmeyi başardık. başımız sıkıştıkça kendisi ile görüşmelerimize devam ediyoruz. oğlumuza ''oyun ablası'' bizede yol gösterici oldu. şükriye hanımı tanımış olmaktan dolayı ailecek çok memnunuz.
     Beğenin    

Uzm.Psk.Zeynep AVŞAROĞLU İLHAN
Şanlıurfa
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Mesut , Dün 10:59
Hem okul yıllarından tanımam hasebi ile hemde Yeşilay Alkol ve uyuşturucu ile mücadele biriminde beraber çalışmamız sebebiyle kendi çizgisinden hiç şaşmayan iş liyakatine ve prensiplerine dikkat eden nadir meslektaşlarımdan biri her zaman gizlilik esaslı çalışması ve bu konuda ki hassasiyetine hayran kalmışımdır. Tüm samimiyet ve çalışma biçimini bildiğim için kuşkusuz tavsiye edebilirim. Bundan sonra ki çalışma hayatında başarılar diler bir çok insanın sıkıntısını dindirebilmeni temenni ederim.............
     Beğenin    

Ece PINAR Fotoğraf
Uzm.Psk.Ece PINAR
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Şeyda kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , Dün 00:40
Ece hanimi internetten buldum ucret olarak en uygun bana o gelmişti ve biraz bu yuzden ön yargılıydim ama gittikce bu yargi gecti ve iyi ki Ece hanima geldigimi anladim. Danisanlarinin her an her durumda iletisim kurmalarini istiyor izin veriyor. İlgileniyor. Ben bir arkadasima ve birde kuzenime önerdim onlarda gelecekler insallah. Erkek arkadasimla da yasadigimiz sorunlarla kararsizliklarla yakindan ilgilenip yardimci oluyor. Bir hafta da onu da götüreceğim beraber seans yapacagiz. Ece hanım hayatimi kolaylastirmaya calisiyor yaşadığım sorunlari indirgemeye çalışıyor ben yaklasik 5 aydır gidiyorum bir kere bile kötü terapist olduğunu düşünmedim kesinlikle herkese oneriyoeum ve onu seviyorum.
     Beğenin    

Ayfer SUMMERMATTER Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Ayfer SUMMERMATTER
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi22 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 17 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Uzm.Psk.Dnş.Merve Zeynep ŞİMŞEK , Dün 00:21
Ayfer hocam ile psikolojik danışman ve rehber öğretmenlere verdiği 40 saatlik Bilişsel Davranışçı Terapi eğitiminden tanışıyoruz. Şu zamana kadar aldığım en verimli ve bana çok katkı sağlayan bir eğitimdi. Akıcı anlatımı, alandaki tecrübelerini ve bilgilerini bizlerle paylaşmasıyla verimli bir eğitim süreci geçirdik. Samimiyeti ve güleryüzü ile bizde pozitif etkiler bırakarak hiç unutmayacağım ve her daim meslek hayatımda bana sunduğu katkı ile anacağım bir Psikolojik Danışmandır. Öncelikle her şey için teşekkür ediyorum ve danışma anlamında profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda Ayfer hocamı alandaki engin tecrübelerinden de yola çıkarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Uzm.Psk.Özlem OKUR
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Psk.Dnş.Nagehan BALCI , 21-01-2019 23:28
Özlem hanımı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım ve kendisiyle birkaç aydır düzenli olarak görüşüyorum. Onunla sürece başladığımızdan beri hayatımda birçok şeyi dönüştürdüm ve istediğim yönde değiştirmeye de devam ediyorum. Kendimi tanıyıp kabul etmemde ve farkındalık kazanmamda çok büyük etkisi var. Benimle hem çok içten hem de çok profesyonel bir biçimde iletişim kuruyor. Görüşmelerimiz esnasında koşulsuz kabul edildiğimi hissetmek bile başlı başına iyileştirici bir etkiye sahip. Beni, benim gerçeklerimle yüzleştiriyor ve her zaman şefkatle yaklaşıyor. En önemlisi de onunla birlikte kendime şefkatle ve anlayışla yaklaşmayı öğreniyorum. Kendime temas ettiğim bu süreçte benim yanımda olduğu için ve bana destek olduğu için çok teşekkür ederim...
     2 Beğeni    

Tülay ASAL KARA Fotoğraf
Psk.Tülay ASAL KARA
Kocaeli
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi29 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 21-01-2019 22:25
Tülay hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde öğrencisiyim ve aynı zamanda hakem olarak çalışmaktayım. Hayatımın en bunalımlı sürecinde, en zor zamanımda bu hayattan keyif almamı sağladığı için, tavsiyeleriyle doğru yola sevk ettiği için, kimsenin anlamadığını düşünürken bu kadar anlayışlı, mantıklı ve bir o kadar da nazik olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Gerçekten hiç ummuyorken hayatım değişti. Kesinlikle tavsiye ediyorum...
     Beğenin    

Aslıhan DEĞERLİ Fotoğraf
Uzm.Psk.Aslıhan DEĞERLİ
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi43 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 7 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Danışan , 21-01-2019 21:11
Aslıhan Hanım ile kendimi gerçekten çok kötü hissettiğim bir dönemde, kendisinden danışmanlık hizmeti alan bir arkadaşım vesilesi ile tanıştım. Kendisi danışmanlarına karşı hem çok profesyonel hem de çok samimi. İçinde bulunduğum korkunç durumdan çok kısa bir sürede çıkmamı sağladı. Önceliğinin maddiyat değil danışanın sağlığı olduğu çok açık. Kendisi danışmanlarına karşı oldukça ilgili. Her seansımıza, hakkımda özel olarak önceden hazırladığı notları ve çalışmaları ile başlıyor. Aynı zamanda çok iyi bir dinleyici. Kendimi açmama ve içimi dökmeme çok yardımcı oldu. Üstelik içinde bulunduğunuz durumdan hızlıca kurtulmanızı sağladığı gibi geleceğe yönelik olarak da verdiği tavsiyeler ile de aynı durumla karşılaştığınızda nasıl tepki vermeniz gerektiğine dair gerçekçi çözümler sunuyor. Kendisini içtenlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Pelin ÖZAYDIN Fotoğraf
Uzm.Psk.Pelin ÖZAYDIN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi25 kez tavsiye edildiFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ece , 21-01-2019 19:17
Merhabalar 🤗 Pelin Hanımla Doktorum Reşit beyin yönlendirmesiyle tanıştım ve tanıştığım günden beridir İYİKi tanımışım iyiki psikoloğum olmuş diyorum. İlk kontrolümde çok çekiniyordum nasıl derdimi anlatacağım diye çok düşündüm ama Pelin hanım o kadar enerji dolu o kadar sempatik ki bana enerji verip samimi olup aklımda ki tüm soru işaretlerini sildi. Pelin hanımla seanslarıma başladığım da acabalarım vardı gerçekten iyi olacak mıyım gerçekten beynim temizlenecek mi diye çok sordum kendime. Kendimce çok sorunlarım vardı aile , evlilik , hayat , kendimle alakalı aşabilecek miydim bilmiyordum. Hiç unutmam Pelin hanıma travmamı anlattığım zaman dayanamayıp çok ağlamıştım çok utandım nasıl oldu ağladım bilemedim ama Pelin hanım ise ağla rahatla ben seni beklerim yeter ki içine atma dedi bana o an da o kadar yardımcı oldu ki tüm içimde ki hüzünü atmıştım sanki ve seansın sonunda bana sımsıkı sarılıp beni öptü, kendimi güvende huzur da hissettim bir o kadar da rahatladım. Şuan ise 4 yada 5ci seansımdayım EMDR tedavisinin ve ben her geç gün daha iyi oluyorum. Ya en önemlisi de ben artık ağlamıyorum hem artık kendimi seviyor ve beğeniyorum. Seans günlerimi dört gözle bekliyorum çünkü Pelin hanımın yanında çok mutlu hissediyorum benimle dertleşiyor gülüyor beni motive ediyor enerjimi öz güvenimi yerini getiriyor bana tavsiyeler veriyor ve ben yine diyorum ki İYİKİ Pelin hanım hayatımda ☺ Herkese ama herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Alanın da başarılı Güler yüzlü samimi... [Devamı..]
     1 Beğeni    

Meltem KIRMIZI Fotoğraf
Psk.Meltem KIRMIZI
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi77 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : öğrenci , 21-01-2019 16:04
Kendi araştırma sürecimde benim için de en önemli şey neurofeedback seanslarına katılan kişilerin paylaşımıydı. Bu yazıyı tamamlarkende bu sebeple bir süre bekledim. Çünkü yazının okuyucuya fikir verebilecek şekilde olabildiğince detaylı olmasını istedim. Umarım okuyucuya yardımcı olur. Benim sürecim, Meltem Hanım'la yüksek lisans tezimi yazmadan yaklaşık 1 ay önce 2018'in Kasım ayında tanışmamla başladı. Ben o dönemde, tezini yazmaya yeterli gücü ve dikkati bulamayan, bu nedenle okulunu bir dönem uzatmak zorunda kalmış bir yüksek lisans öğrencisiydim. Önceki yıl ağır bir depresyon atlatmıştım. Kendimi eskisi kadar depresif hissetmiyordum ama sürekli yorgundum ve hayata karşı yaşama sevincimin azalmış olduğunun da farkındaydım. Kendime yardım etmeye çalışırken o sırada okuduğum kitaptaki "Neurofeedback araştırmaları" üzerine bir bölüm benim Neurofeedback'in peşine düşmeme sebep oldu. Neurofeedback kişiye ilaçsız bir yöntem sunuyordu. Bu sürede İstanbul'daki isimleri araştırdım. Meltem Hanım’ın ODTÜ'lü bir psikolog olması benim için öncelikle güven vericiydi. Ayrıca, Meltem Hanım'a telefonla ilk elden ulaşmam beni şaşırtmıştı. Danışanıyla ilk elden ilgileniyor olması çok değerli. Doğru bir iletişimin sağlanması ve doğru kişiyle çalışılması tüm süreci etkiliyor çünkü. Nitekim, ünlü bir ismin telefonunu aradığımda karşıma çıkan yetkili kişinin Neurofeedback'i tarif ederken "bozuk nöronlarınızı düzeltiyoruz" demesi konunun kimlerce ne kadar yanlış ve sağlıksız ele alındı... [Devamı..]
     1 Beğeni    

Adalet SEVİM Fotoğraf
Adalet SEVİM
Kayseri
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi32 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : KIŞ , 21-01-2019 15:37
Öncelikle bu sayfalarda uzman arayan kişilerin problemleri her ne ise tez zamanda çözülmesi için temennilerimi gönderiyorum. Ben de bu sayfalarda çok uzman hakkında görüş okudum. terapi alıp almama noktasında çok kararsız kaldım...Kayseri'de bu işe profesyonel bakılmadığının da bilincindeydim...Nihayetinde boşandım...Ve artık dayanamadım...Bir kişiyle baştan aşağı tüm hayatımı konuşma kararı aldım.İsmi Adalet olduğu için şahsım da hukukçu olduğum için Adalet Hanımı tercih ettim. İsimlerin, kelimelerin önemli olduğunu düşünenlerdenim...Ve açıkçası çok da araştırma yapmadım psikoloğum hakkında zira ilk seansımdan sonra karar verecektim zaten devam edip etmemeye... Derken tüm hayatımın olumsuz kararlarından kendimi suçluyorken, kendimi acımasızca eleştiriyorken, kendimden nefret dahi ediyorken Adalet Hanım bakış açımı değiştirdi.Benim ihtiyacım da buydu. hep neden sorusuna cevap ararız ya...Neden böyle? Ben de işe yaradı...Ben suçlu aramıyordum zaten.Bir açıklama bekliyordum...Biraz aydınlandım...Bana da gereken birazcık da olsa ışıktı.Yıllardır karanlıkta kalmış birinin az da olsa ışığa karşı tepki vermesi çok doğal...haliyle önce gözlerim kamaştı, beynim yandı, acı hissettim...Ama bir ışık bulduğuma inanıyorum...Bu ışığı da takip etmeyi düşünüyorum...Bu benim terapimin daha 4. seansında görüşüm...Terapistimin dediğine göre hızlı yol alıyorum... Hiç tanımadan Adalet Hanıma gitmeyi düşünenlere tavsiyem, kendinize bir iyilik yapmak için de olsa bir sebep bulun ve Adalet ... [Devamı..]
     Beğenin    

Tuğba BÜYÜKKAHRAMAN Fotoğraf
Psk.Tuğba BÜYÜKKAHRAMAN
Isparta
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : iskoçya , 21-01-2019 15:21
Merhabalar, Tuba Hanım'ı bu web sitesi sayesinde buldum. Isparta'da özellikle EMDR konusunda yetkin ve tecrübeli birini arıyordum. Kendisi anksiyete bozukluğu sebebiyle gittiğim bir durumun altında yatan farklı sebepleri anlamamda çok yardımcı oldu. Bir mucize gibi bana çok acı veren kötü bir anıma karşı olan duyarlılığımı resmen ''0'' a indirdi. Seans bittiğinde gözyaşlarımı tutamadım. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Şehir değiştirmek zorunda kalmasam mutlaka kendisine danışan olmayan devam ederdim. Çünkü hem Tuba Hanım'ın pozitif ve anlayışlı yaklaşımlarını çok sevdim hem EMDR terapisinin kalıcı etkilerini gördüm. Kısacası mutlaka tavsiye ederim.
     Beğenin    

Şükriye KARAHAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Şükriye KARAHAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi122 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 12 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Gökçe , 21-01-2019 15:19
merhabalar, şükriye hanımdan bi süredir 4 yaşındaki oğlum için yardım alıyoruz okula gitmek istemiyordu ve hırçınlıkları artmıştı ona nasıl doğru yaklaşmamız gerektiğini bilemiyorduk işte bu zamanda şükriye hanımla görüşmelere başladık ilk seansımızda doğru kişiyle olduğumuza inandık gerek pozitif yaklaşımı gerek rahatlatıcı ses tonuyla gerek doğruları tespit etmedeki başarısıyla bizlere kendisini çok sevdirdi. oğlumla yaptığı oyun terapisinde de kendisini oğluma çok sevdirdi. alkımıza takılan her konuda telefonla dahi bize çok güzel yol gösterdi. o kadar güzel ve doğru yollarla problemleri aştık ki daha mutlu bi aile olmayı başardık sayesinde iyi ki tanımışız şükriye hanımı 💖💖💖
     Beğenin    

Ayfer SUMMERMATTER Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Ayfer SUMMERMATTER
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi22 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 17 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : D.T , 21-01-2019 15:15
Ben Ayfer Hanımla 2017 senesinde tanıştım kişisel ve piskolojik bazı sorunlar nedeniyle kendisine uzun süredir gidiyorum.kendisi bana ilk seanstan beri hiç tanımadığım biri olarak çok samimi,sıcak kanlı ve güvenilir biri olarak geldi. Kendisiyle yaptığımız seanslar sonrasında duygularımı çabuk anlayabildiğimi ve bu duygu durumlarımın neyden kaynaklandığını anlamlandırabildiğimi farkettim. Bu insana o kadar iyi gelen birşey ki kendinizi anlayınca sorunlara bakış açınız,yönelişiniz bile farklı oluyor. Hayatınızın geri kalan kısnmında da bu gelişmeler sizi hep olumlu olarak etkiler diye düşünüyorum. Bu yüzden de kendi kendinize üstesinden gelemeyeceğiniz şeyler varsa kesinlikle Ayfer Hanımla görüşmenizi tavsiye ederim.
     Beğenin    

Gülay KORKUT Fotoğraf
Psk.Gülay KORKUT
Denizli
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : U. O. , 21-01-2019 14:06
Trafik kazasında eşimi kaybettim. Liseye giden bir oğlum ve ilkokul 2. sınıf bir kızım var. Yas sürecinde kızımın davranışları bana bir garip geldi. Hiç bir şey olmamış gibi gülüyor, oynuyordu. Kızıma karşı nasıl davranacağımı bilemedim. Verdiği tepkiler normal mi, değil mi anlayamadım. Denizli Belediyesinin "Evlilik Okulu" eğitiminde eğitim hocası olarak Gülay Hanımla tanışmıştım. Samimi yaklaşımını ve bilgi donanımını çok beğenmiştim. Yas konusunda da bilgisi olduğunu göstermişti. bu konuda danışmak için Gülay Hanım başvurdum. önce benim durumu kabullenmem ve sonra kızıma ve oğluma karşı nasıl tutum içinde olacağım konusunda bana yararlı oldu. Zor günlerimde kendisiyle konuşmak bana çok iyi geldi. Önce kendimi sonra çocuklarımı toparlamamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

Aslı DEMİREL Fotoğraf
Uzm.Psk.Aslı DEMİREL
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 21-01-2019 13:10
Aslı Hanım ile doğum sonrasında çok stresli olduğum ve eşimle problemler yaşadığım bir dönemde tanıştım. Sıkıntılı dönemlerimi atlatmamı ve kendimi, özgüvenimi tekrar bulmamı sağladı. Seanslarım her zaman samimi bir şekilde dinlendiğimi bilmenin rahatlığı ve huzuru ile geçti. Oğlumun gelişim takibi ile de ayrıca kendisiyle görüşüyoruz ve çok memnunuz. Oğlum O'nu görür görmez görüşme odasına keyifle geçiyor. Çevremde tüm arkadaşlarımı kendisine yönlendiriyorum, bu sayfa aracılığı ile de okuyan herkese kendisini tavsiye ederim. Ayrıca bir kez daha hem kendim hem oğlum adına teşekkürlerimi sunmak isterim.
     1 Beğeni    

Nihan ARDA ALPMAN Fotoğraf
Psk.Nihan ARDA ALPMAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 8 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Rümeysa Betül Seyithanoğlu , 21-01-2019 00:26
Sevgili arkadaşım, meslektaşım Nihan Arda Alpman'ı hem profesyonel yaşamında hem de özel yaşamında yakından tanıyorum. Ve diyebilirim ki hem çok iyi bir dost, hemde çok iyi bir terapist. Engin bilgisi, sahip olduğu dingin ruhsal derinliği kendisini güvenilir ve başarılı bir terapist yapıyor. Terapist olmak uzun ve meşakkatli bir yoldur. Bu yol ise insanın kendi derinliğine ulaşmasından geçer. Sevgili dostum Nihan için bu yolun ışık dolu olmasını diliyorum.
     1 Beğeni    

Gökhan BİNGÖL Fotoğraf
Psk.Gökhan BİNGÖL
Gaziantep
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi56 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Ćağdaş BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 20-01-2019 23:42
İnsanlara hiç bir çıkarı olmadan tavsiyeler veren yardım eli uzatan kaliteli bi uzman en kötü zamanımda sosyal medyada yaptığım bi yorum üzerine problemlerim olduğumu sezip bana mesaj atan derdimi dinleyen güzel insan intiharın eşiğinden kurtuldum hala iyi insanlar olduğuna inandıran tekrar umutlanamı sağlayan insan... teşekkürü borç biliyorum minnetlerimi sunuyorum. ..problemleri olan insanlar bence mutlaka hocamı ziyaret etsinler. Elinden geleni fazlasıyla yapan. İşinin ehli güzel bi uzman gökhan bey. Insanlara menfaatsiz en güzel yardımı yapabilecegine kesinlikle eminim...
     2 Beğeni    

Fadıl KARAKOÇ, Van, Psikolog / Psk.Danışman
Selcen YILDIZ KARAHAN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
F. Senem BULAT, Bursa, Psikolog / Psk.Danışman
Beniz YILMAZ, KKTC (Kıbrıs), Psikolog / Psk.Danışman
Damlacan KARACA, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Yasemin KURÇENLİ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Meliha IŞIK, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Nihan ARDA ALPMAN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Belkıs ABACI, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Işıl BEKTAŞ, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Işıl UĞUR GÜNAK, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
İshak BÜYÜKYILDIRIM, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Tuba GÜR, Diyarbakır, Psikolog / Psk.Danışman
Filiz KOÇAK, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Begüm UÇMAN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Ece PINAR, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Tuğba AK, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
M. Emin BAYRAKTAR, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Deniz AKINCI, Konya, Psikolog / Psk.Danışman
Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU, Ankara, Psikolog / Psk.Danışman
Altuğ EFEOĞLU, Bursa, Psikolog / Psk.Danışman
Aslıhan DEĞERLİ, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Burçin KOYUNCU, Denizli, Psikolog / Psk.Danışman
Selime GENÇAL YAZICI, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Nuray ŞAHİN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Havva BAYAR, Adana, Psikolog / Psk.Danışman
Şahika AKKUŞ SERT, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Enes KUŞ, Kocaeli, Psikolog / Psk.Danışman
Vedat AKDEMİR, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Dilan Hilal ALTÜRK, Kocaeli, Psikolog / Psk.Danışman
Seval ERYILANCI, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Ayfer SUMMERMATTER, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Buse GÖZCÜ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Mehmet Ali TEKEŞ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Semra TANAS, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Sevinç DEMİRAY, Aydın, Psikolog / Psk.Danışman
Erol AKDAĞ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Hakan TOKGÖZ, Konya, Psikolog / Psk.Danışman
Ayşe YILMAZ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Sevda SOYDAN, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Ebru ZORLUTUNA, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Semiha KARADAĞ, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Ebru ÖZKURT TOPÇU, Adana, Psikolog / Psk.Danışman
Kevser ORAK, Gaziantep, Psikolog / Psk.Danışman
Fatih UĞUR, Konya, Psikolog / Psk.Danışman
Burcu BÜGE, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Duygu YÜKSEL, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Sümeyye ARSLAN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Damla KANKAYA, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Deniz DOĞRUÖZ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Nazan PARLAK, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Bayram ŞİMŞEK, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Nazlı ÇALIŞKAN, Konya, Psikolog / Psk.Danışman
Hülya ARSLAN KABA, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN, Ankara, Psikolog / Psk.Danışman
Zeynep KAYA, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Sadık SUN, Diyarbakır, Psikolog / Psk.Danışman
Emine Lamiser ATİK, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Serap BOZKAYA, Ankara, Psikolog / Psk.Danışman
İclal ESKİOĞLU AYDIN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Merve EKŞİ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Güler Handan KORKMAZ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Gizem PEKCAN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Yetkin KUŞAN, Antalya, Psikolog / Psk.Danışman
Eyüp AKIN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Yasemin EYİGÜN KANTÜRK, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Dila ÖZŞAHİN, Adana, Psikolog / Psk.Danışman
Ahmet IŞIN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Mustafa GÖDEŞ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Tülay ÜNLÜEVCEK, Ankara, Psikolog / Psk.Danışman
M. Berk KARAOĞLU, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Aygün Tuçe ATAŞ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Soner EROL, Adana, Psikolog / Psk.Danışman
Yusuf KAYA, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Gülcem YILDIRIM, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Selin OYMAN, Balıkesir, Psikolog / Psk.Danışman
Göksu KOSTAKOĞLU, Balıkesir, Psikolog / Psk.Danışman
Nilüfer ÖNDER SANATÇI, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Levent DURAN, Ankara, Psikolog / Psk.Danışman
Namık ACAR, Kocaeli, Psikolog / Psk.Danışman
Mehmet CAN, Hatay, Psikolog / Psk.Danışman
Nurgül YILMAZ, Ankara, Psikolog / Psk.Danışman
Yrd.Doç.Dr. Murat ARTIRAN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Necdet DÖNMEZ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Meral YÜNCÜLER, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Ali BIÇAK, Antalya, Psikolog / Psk.Danışman
Erdinç ÇAĞLAYAN, Adana, Psikolog / Psk.Danışman
Şanver YEREBAKAN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Rüveyda ÇELENK YILMAZ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Zülal ERİK, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Nilüfer DEMİRHAN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Seval HACIM KILIÇ, İzmir, Psikolog / Psk.Danışman
Meltem OK, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Mehmet DUMAN, Adana, Psikolog / Psk.Danışman
Uğur DEMİRBAŞ, Ankara, Psikolog / Psk.Danışman
Oktay KORKMAZ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Serkan YILDIRIM, Eskişehir, Psikolog / Psk.Danışman
Eyüp SARI, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Elif Y. ÇAVUŞOĞLU, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman

Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 138 Üyemiz : Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER (Psikolojik Danışman), Psk.Sühendan TOPTAŞ (Psikolog), Psk.Çağla GÖKDENİZ TATAR (Psikolog), Uzm.Psk.Ece PINAR (Psikolog), Psk.Ahmet ERKAN (Psikolog), Prof.Op.Dr. Osman BALCI (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Fzt.Paşa Ali ENVEROĞLU (Fizyoterapist), Psk.Zinet TARHAN (Psikolog), Uzm.Psk.Erol AKDAĞ (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Meliha IŞIK (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Pelin ÖZAYDIN (Klinik Psikolog), Psk.Meltem KIRMIZI (Psikolog), Psk.Dnş.Nagehan BALCI (Psikolojik Danışman), Op.Dr.Ramazan Tarık ÜNSAL (Genel Cerrah), Uzm.Psk.Işıl ALTINTAŞ UÇAR (Psikolog), Uzm.Psk.Fulya EROĞLU (Psikolog), Dr.Nurcan USLU BALABAN (Psikiyatrist), Uzm.Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Vet.Hek.Tolgay AYTAR (Veteriner Hekim), Psk.Mehmet DİNÇ (Psikolog), Fzt.Halil Eren DEMİR (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Aslıhan DEĞERLİ (Psikolog), Uzm.Psk.Büşra İYGÜN SARSILMAZ (Psikolog - Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Gonca RASLAYAN (Psikolog), Uzm.Psk.Bahar ERDEN (Psikolog), Psk.Dnş.Ali ULUDAĞ (Psikolojik Danışman ), Psk.Gülden ÖNDER (Psikolog), Psk.Dnş.Barış İLHAN (Psikolojik Danışman), Prof.Dr.Kadir KOTİL (Nöroşirurji Uzmanı), Dr.Sevilay ZORLU (Psikiyatrist), Dyt.Tuğba BALDEDE (Diyetisyen), Uzm.Psk.Özlem AKKEL (Psikolog), Psk.Hülya TURAN (Psikolog), Psk.Özge HIDIROĞLU (Psikolog), Fzt.Mustafa CEMALİ (Fizyoterapist), Dr.Can PAHALI (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Dr.Tayfun AKÖZ (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Uzm.Psk.Şükriye KARAHAN (Psikolog), Uzm.Psk.Başak TAŞ ZALLUHOĞLU (Klinik Psikolog), Ayşenur ÖZMEN (Psikolog / Psk.Danışman), Prof.Op.Dr. Ege ÖZGENTAŞ (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Vet.Hek.Suat OLUCAK (Veteriner Hekim), Dr.Psk.Belgin TORUCU (Psikolog), Uzm.Psk.Selime GENÇAL YAZICI (Psikolog), Uzm.Psk.Aybike ÇAVDAR (Psikolog), Psk.Feden CANDEĞER PALA (Psikolog), Dt.Hatice Betül SAYLAR (Diş Hekimi), Nilay BAYAZIT ÇELEBİ (Özel Eğitim Uzmanı), Uzm.Psk.Alpaslan KESKİN (Psikolog), Doç.Dr.Ender KURT (Onkoloji Uzmanı - Onkolog), Psk.Nurhan ÜNDER (Psikolog), Psk.Dnş.Lütfi ATABEY (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Mehmet Ali TEKEŞ (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Yeşim ERDOĞDU (Psikolog), Dr.Dt. Tolga KODAZ (Diş Hekimi), Veysi ÇEÇEN (Özel Eğitim Uzmanı), Doç.Dr.Nilüfer BERKER (Göz Doktoru), Psk.Dnş.F. Senem BULAT (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Hülya TOPAL (Psikolog), Psk.Dnş.Gökçe YILDIRIM (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Elanur RÜZGAR (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Nalan EYİN (Psikolog), Psk.İlker KÜÇÜK (Psikolog), Uzm.Psk.Kamil DEMİR (Psikolog - Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Mehmet Emin KIZGIN (Psikolog), Uzm.Psk.Endam GÜMÜŞ (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Abdullah KORKMAZ (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Gülşah PINAROĞLU (Psikolog), Psk.Dnş.Mustafa Burak ARABACI (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Saadet YAVUZBİLGE (Psikolog), Öznur SİMAV (Çocuk Gelişimi Ve Eğitimcisi), Uzm.Psk.Sümeyye ARSLAN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Rüveyda ÇELENK YILMAZ (Psikolog), Pdg.Dr.Sevil YAVUZ (Pedagog), Dr.Halil GENÇ (Gastroenteroloji Uzmanı), Dyt.Nilay KEÇECİ (Diyetisyen), Uzm.Psk.Çiğdem KINIK (Psikolog), Psk.Damla ARAZ (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Merve Zeynep ŞİMŞEK (Psikolojik Danışman), Dyt.Lütfiye ŞENCAN (Diyetisyen), Prof.Op.Dr. Mahmut KÖMÜRCÜ (Ortopedi Uzmanı), Uzm.Psk.Seda KANDUR (Psikolog), Mükerrem Cahide SARAOĞLU (Sosyolog), Psk.Hasan AKALIN (Psikolog), Uzm.Abdulkadir ÖZBEK (Aile Danışmanı - Sosyal Hizmet Uzmanı), Uzm.Dyt.Sezen YAVUZ (Diyetisyen), Psk.Beniz YILMAZ (Psikolog), Psk.Nihan ARDA ALPMAN (Psikolog), Dr.Psk.Dnş.Ayavar Cem KEÇE (Psikolojik Danışman), Psk.Fahrettin ÖZÇELEBİ (Psikolog), Uzm.Psk.Beliz BERKTAŞ (Klinik Psikolog), Fzt.Şengül ŞEN TEKİN (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Sinem MALKOÇ (Psikolog), Hatice ÇOKAN (Özel Eğitim Uzmanı), Uzm.Psk.Melis TİFTİKCİ (Psikolog), Uzm.Psk.Başak İNCE (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Eylem Metin ÖZKURAL (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Fadıl KARAKOÇ (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Ahmet IŞIN (Psikolog), Psk.Dnş.Abdullah TOPAL (Psikolojik Danışman), Psk.Tuğçe PEKER (Psikolog), Dyt.Büşra SALMAN (Diyetisyen), Psk.Dnş.Sinem GÜN (Psikolojik Danışman), Dyt.Fatma Nur AYDOĞDU (Diyetisyen), Op.Dr.Mehmet SARIER (Ürolog), Uzm.Dyt.Işın SAYIN (Diyetisyen), Yrd.Doç.Dr. Emin Oryal TAŞKIN (Psikiyatrist), Op.Dr.Kutlugül YÜKSEL (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Uzm.Psk.Vedat AKDEMİR (Psikolog), Fzt.Öyküm Burcu MERES (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Özcan ELÇİ (Psikolog), Dyt.Burak ALİFAKİ (Diyetisyen), Uzm.Psk.Ramazan USLU (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Canan ÖZBEK (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Bahar Esin ERGİN (Psikolog), Uzm.Psk.Buse GÖZCÜ (Klinik Psikolog), Psk.Kübra YILMAZ (Psikolog), Psk.Nilüfer ÖNDER SANATÇI (Psikolog), Uzm.Psk.Yetkin KUŞAN (Klinik Psikolog), Psk.Ahmet DURAN (Psikolog), Psk.Murat KAHREMAN (Psikolog), Uzm.Psk.Deniz AKINCI (Psikolog), Uzm.Psk.Yalçın YILMAZ (Klinik Psikolog), Dyt.H.Kübra BAL (Diyetisyen), Yrd.Doç.Dr. Nüket İSİTEN (Psikiyatrist), Psk.Damla EYÜBOĞLU (Psikolog), Psk.Dnş.Gökhan BAYAR (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU (Psikolog), Uzm.Psk.Özgün ÖKLÜK (Psikolog), Psk.Dnş.Fatih UYUMAZ (Psikolojik Danışman), Psk.Mehmet CAN (Psikolog), Psk.Hatice ÖZKAN (Psikolog), Fzt.Feride BİLİR (Fizyoterapist), Dyt.Selvi PAMUKÇU (Diyetisyen), Psk.Alp ARDIÇ (Psikolog), Uzm.Psk.Sena Saliha AKKOCA (Psikolog), Dr.Psk.Hilal DURAK (Klinik Psikolog), Psk.İlkten ÇETİN (Psikolog)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar
Cansu ANGIN
Dr.Ramazan Tarık ÜNSAL
Pınar ŞİMŞEK
Dyt.Füsun BİLGİN ÇAKMAK

04:47
Top